Wyniki wyszukiwania dla:

Kolejny Męski Weekend w Krakowie już niebawem!

Wstać 30 min wcześniej żeby zrobić trening czy sobie jeszcze pospać? Przeznaczyć czas na modlitwę czy może obejrzeć film? Wyjść na miasto z kumplami czy zjeść kolację z rodziną? W towarzystwie przyznać się do Boga i Kościoła czy raczej sie nie wychylać? Są to tylko niektóre codzienne dylematy każdego mężczyzny. Dobrze wiemy, że jest ich mnóstwo i chodź wiemy jak być powinno to czasami wychodzi inaczej…

Męski Weekend to spotkanie formacyjne dla mężczyzn w wieku od 18 do 30 lat. Powstało ono z myślą o tych, którzy chcą świadomie przeżywać swoje życie. Wiemy dobrze jak wszyscy jesteśmy zabiegani, jak wiele wątpliwości i niepewności jest w nas. To spotkanie ma na celu zatrzymanie się, spojrzenie na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Jako osoby wierzące chcemy też spotkać Boga i zastanowić się co On chce nam powiedzieć i do czego nas zaprasza. Trzy dni budowania męskiej wspólnoty, wymiany doświadczeń i wspólnej modlitwy. Chcemy wspólnie zaczerpnąć sił by odpowiedzialnie i szczęśliwie przeżywać naszą codzienność.

 

W ramach spotkanie zapewniamy posiłki, nocleg, konferencje, czas wspólnego dzielenia się na róże tematy, modlitwę, okazję do spowiedzi. Męski Weekend odbędzie się w naszym seminarium. Oczywiście będziemy funkcjonować z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych
z pandemią. Zapisy do 5 listopada pod nr. 725200520 lub na meskiweekend@gmail.com.

 

„Jeśli chcesz ogarnąć swoją codzienność, każdego dnia żyć pełnią życia, codziennie mieć lepszą relacje z Bogiem i ludźmi oraz doświadczyć wspólnoty i wsłuchać się w Boży głos, to… MĘSKI WEEKEND jest propozycją dla Ciebie!
W programie: konferencje, Eucharystia, adoracja, wyzwanie tylko dla prawdziwych facetów, spotkanie przy kawie, sport, rozmowy i wiele innych.”

Więcej na Facebooku

 

Tekst: Mateusz Buczek SDB
Zdjęcia: Michał Cebulski SDB

Poniżej prezentujemy zdjęcia z zeszłorocznego Męskiego Weekendu w naszym Domu


Podziel się tym wpisem: