Wyniki wyszukiwania dla:

Misterium Męki Pańskiej 2023

MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ 2023

Zapisy na Misterium Męki Pańskiej 2023  rozpoczęły się 7 stycznia 2023 roku.

Zamieszczamy kilka istotnych informacji, o których prosimy pamiętać przed dokonaniem rezerwacji biletów:

 1. Podczas zgłoszenia prosimy o podanie: imienia i nazwiska osoby zgłaszającej, adres mailowy, telefon kontaktowy, ilość uczestników, datę i godzinę spektaklu.
 2. Spektakl skierowany jest do widzów powyżej piętnastego roku życia. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do tej prośby.
 3. Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową: misterium@sdb.krakow.pl
 4. Dokonanie rezerwacji przez zainteresowanego nie jest jednoznaczne z przyjęciem rezerwacji. Rezerwacja zaczyna być ważna w momencie otrzymania potwierdzenia na adres e-mail. S
 5. Spektakle zarówno w sobotę jak i w niedzielę będą się odbywać o godzinie 13:00 15:30
 6. W związku z ograniczoną liczbą miejsc na sali prosimy o potwierdzenie / anulowanie rezerwacji odpowiednio wcześniej.
 7. Grupy, które pragną sprawować Msze św. lub inne nabożeństwo w kaplicy znajdującej się w naszym domu, prosimy o poinformowanie o tym fakcie odpowiednio wcześniej.
 8. Osoby i grupy zainteresowane noclegiem lub posiłkiem w naszym domu, prosimy o podanie tych informacji podczas zgłaszania na Misterium Męki Pańskiej. Osoba odpowiedzialna za rezerwację biletów poinformuję zainteresowanych czy jest taka możliwość.
 9. Poprzez podanie swoich danych wyraża Pan/Pani tym samym zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji rezerwacji na spektakl „Misterium Męki Pańskiej 2023” (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 ze zm.). Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Salezjańskiego, ul. Tyniecka 39, 30-323 Kraków.
 10. Jest także możliwość uczestnictwa w dwóch ostatnich próbach generalnych – o terminach prób poinformujemy odpowiednio wcześniej. 
 11. Premiera Misterium Męki Pańskiej 2023 odbędzie się 25 lutego 2023 r.

 

Wszystkie informacje dotyczące Misterium (m. in.: terminy spektakli oraz wolne miejsca) są dostępne na naszej stronie w zakładce Misterium

 


Podziel się tym wpisem: